Hay Allah!

Hay Allah!


Yıllar önce söylediklerimiz bugün tek tek gerçekleşiyor, ama hâlâ birileri bugüne ve yarına ilişkin, birilerinin planlarına karşı uyarı görevimizi yaptığımız için yine bizi komploculukla suçlamaya devam ediyor.

 

SinoVac, ardından mRNA geliyor dedik, sonra “yerli ve milli” diye yeni bir aşı gelecek dedik. Gelen TurcoVac.. Bir anda herkes aşıcı oluverdi, 5 merkezde birden aşılar geliştiriliverdi. Yarın BionTech benzeri bir mRNA’da biz yaparız, “tabii ki yerli ve milli” olarak. Yeni PCR de yaparız. Adamlar daha aşı pasaportu demeden biz “Yerli ve milli HES” ile ortaya çıkıyoruz. Şimdi DSÖ, “Aşı Pasaportu” fikrinden vazgeçiyor; olsuun, biz zaten yeni Chip’ler için hazırız.

 

Ben “6. aşıdan sonra, Chip gündeme gelecek” dedim ya, birileri, “nerden biliyorsun” diye soruyor. Adamlar davul çala çala geliyorlar, bizimkiler gözleri var görmüyor, kulakları var duymuyormuş gibi yapıyorlar.

 

Ya hu yıllar önce Cüneyt Zapsu Davos’tan canlı yayında müjdeyi vermedi mi, kolyesini takıp gelmedi mi, bu işin nasıl olacağını anlatmadı mı?

 

Haberiniz yok galiba, Sivas’ın Kangal ilçesindeki Kangal cinsi kurt köpeklerine, Bursa’daki haradaki yarış atlarına Beta Chip’ler takıldı bile. Unutmayın, köpeklerin ve atların başına gelen insanların da başına gelecek. Onlara göre, biz son biyolojik insan nesliyiz. Z kuşağını Chiplemek için hazırlıklarını yapıyorlar. Z’den sonra Alfabe baştan başlayacak. Alfa kuşağı farklı bir kuşak olacak. Bu öyle “Teknofest kuşağı“ gibi olmayacak!? Bugün Avatar’ları, Siborg’ları, Genomik’leri, Klonoid’leri, Humanoid’leri konuşuyoruz ama yarın, GlobalReset sonrası, Yeni dünya düzeninin yeni normalinde insan yok, mülkiyet yok, ülkelerin sınırları, rejimleri, iktidarları yok. Din, ahlak ve gelenekten bağımsız, hatta biyolojik cinsiyeti bile olmayan, GENDER’lere dönüştürülmüş GENOM denen nesnelere dönüşeceğiz.

 

Chipler sizin sağlık hem de PerformansPass’ın, daha doğrusu nesne olarak Total ID’niz olacak. Tabii onların planı, elbette Allah’ın da bir hükmü var. Allah’ın yardım ettikleri kurtulacak, (Unutmayın Allah (cc) cahillere ve zalimlere yardım etmez) ama Tanrıyı tedavülden kaldırmak isteyen bir Pedefolik, Satanist çetenin peşine takılanlar ya da onların komplolarına karşı sessiz kalanlar bu dünyada rezil olmalarının ötesinde de öbür dünyada da onlarla haşrolacaklar. O, Şeytanın yalanlarına kapılıp, yeryüzünde bir cennet ve ebedi bir hayata kavuşmak umudunu taşıyanların sonu hüsran olacak.

 

2018-19 öğrenim yılında Ziya Selçuk, geleceğin dünyasında eğitimden söz ederken, “Uzaydan beyinlerin okunacağından” söz ediyor. Bugün gerçekleşen şey StarLink, 5G ve GSM networkü üzerinden insanların, evlerin, şehirlerin, mekanların izlenmesi, okunması. Okumak derken, sadece bilgi almak değil, o Chipler kafanıza takılınca, sadece beyninizi okumak, kopyalamakla kalmayacaklar, kafanızdaki bilgileri de resetleyebilecekler, silmenin ötesinde yeni bilgiler de yükleyebilecekler. Beyninizi ele geçirdikten sonra ele geçirilmedik hiçbir şey kalmayacak. Beyinden komut vererek, kalbiniz, karaciğeriniz, tüm biyolojik merkezler hacklenebilecek.

 

Aşıdan yorulunca, PCR ve aşıların yan etkileri toplumda tepkilere sebeb olunca, “size Chip takalım, siz de kurtulun biz de” diyecekler. TurcoVac sonrası sizi bekleyen bu. “Yerli mRNA mı Chip mi, siz seçin” diyecekler. Chip taktırdığınızda ise artık siz insan değil, Siborg’a dönüştürüleceksiniz ve her şeyiniz o sisteme bağlı olacak. Siz de artık düşünerek birçok elektronik sisteme müdahale edebileceksiniz. İşte o geldiğiniz yer MetaVerse’nin kapısıdır. O nokta, TransHumanizm noktasıdır. Orası NeuraLink’in eşiğidir. Artık siz bilgisayar ve hayvanlar aynı networkün nesnelerisiniz demektir.

 

Bana bu Chip meselesini nereden bildiğimi soracağınıza, bu lobiye fon desteği sağlayan holdingler ve üniversitelerin neyle meşgul olduklarına bakın. Görmek isteyene her şey o kadar açık ki!

 

Yakında intiharı / Ötenaziyi meşrulaştıracak, hatta özgürlük olarak tanımlayacaklar diye yazdığımda birileri bunu saçma bulmuş, komplo olarak nitelemişti:

 

“Yakın gelecekte ötenazi, intihar ve ceza olarak kısırlaştırmayı yasalaştırmak için düğmeye basılacağını iddia eden Dilipak, buna örnek olarak da hamile kadınların muayenelerinde risk taşıyan durumlar olduğu gerekçesiyle doğumlara birtakım kısıtlamalar getirileceğini, özellikle erkek çocuklarda kayıp riskinin yüksek olacağını, geni ile oynanmış kontrollü mikroplar ya da ilaçlar yoluyla kısırlaştırmanın gerçekleşeceğini yazdı.” 

 

“Dilipak Ötenazi” diye arama motoruna yazın bakalım kaç makale gelecek. Yıllardır yazıyorum, kimin umurunda.

 

4 Ağustos 2019’da “Yeryüzünde bir cennet” başlıklı yazımda, “Nüfusun yarısı kısırlaştırma operasyonu ile eritilecek” demişim. Haberturk’te Oray Eğin 17 Aralık 2019’da “Bu Abdurrahman Dilipak söyleşisi okuyanda kafa yapar” diye yazmış. Uzun makalede, “Bu yapı içerisinde ayrıca ötenazi hakkını getirecekler” diye olacakları uzun uzun anlatmışım. 

 

16 Haziran 2010 “Hz. İsa Hristiyan Değildi” başlıklı yazımda yine bu konuyu anlatmışım.

 

4 Nisan 2018’de “Artık “Ötenazi” hakkınızı (!) kullanabilirsiniz.. Tam da “Şeytanın ye dediği” bir şey karşınızdadır” demişim. “Kıyamet savaşı biyolojik savaş mı?” diye yazmışım ve “Tamam, bir sıcak savaş olacak, ... Ötenazi ve intiharı yasalaştıracaklar” demişim. 3 Nisan 2018’de “Dünya şeytani bir savaş tehdidi ile karşı karşıya” yazmışım.

 

Tamam siz “komplocu” demeye devam edin, yakında okullara da gerek kalmayacak. Öğretmenlere de. İnsansız otonom sistemler yaygınlaşınca zaten insana da gerek kalmayacak.

 

Beyne bilgi aktarılıyor ve beyninize yükleme yapılabiliyorsa, bu okullara ne gerek var ki! Zaten siz artık insan da olmayacaksınız, nesne olacaksınız. Sizi özgürleştirmekten söz ediyorlar ama köleleşeceksiniz, size Tanrı olmaktan söz ediyorlar ama efendilerinizin kulu olacaksınız. 

 

Karar sizin! 

 

MİLLİ SAVUNMA Bakanı ve MİLLİ EĞİTİM Bakanı, bu işgal ve tehdit karşısında ne yapıyorlar aceba, onlar da beni komplocu mu görüyorlar yoksa.. 

 

Selâm ve dua ile.

Google+ WhatsApp