Hilal Gözlemi mi Hesap mı? / Dr. Yahya Şenol

Hilal Gözlemi mi Hesap mı? / Dr. Yahya Şenol

Ramazan ayının başlangıcı için hilal gözlemi mi yapılması gerekiyor, yoksa bilimsel hesaplamalar yeterli mi? Konuyla ilgili ayetler ve hadisler birbiriyle çelişiyor mu? Dr. Yahya Şenol bu videoda açıklıyor.

Din Güncellenir mi?

Din Güncellenir mi?

Din güncellenir mi? - Mustafa İslamoğlu (Cuma Hutbesi 09.03.2018)

FAKİR KADININ AĞITI (DERS ALALIM İNŞ.)

FAKİR KADININ AĞITI (DERS ALALIM İNŞ.)

Sesimin ulaştığı herkes iyi dinlesin! Aldanmayın dünya malına! Makamınıza! Servetinize! Bu dünya imtihan dünyası, gelip geçici! Sen zenginlikle imtihan ediliyorsun, ben fakirlikle! Eğer ben dileniyorsam, sorumlusu sensin! Paranın esirisin! Allah'ın fakirlere yardım edin emrini çiğnemişsin! Beni sokaklara sen ittin, yardım emrini çiğnedin! Aldanma malına mülküne! Yarının ne getireceğini bilemezsin! Küçümseme hor görme beni! Yarın olabilirsin benim gibi! Takdir Allah'ındır böbürlenme! İş işten geçmeden kulak ver sesime! Yardım etse herkes birbirine, açlıktan ölmezdi hiç kimse! Bir gün öldüğünde; gelecek olan tek şey seninle, paran değil! Yaptığın iyilikler olacak yoldaşın!

FİLİSTİN'DEN ABD'YE DANSLI CEVAP!

FİLİSTİN'DEN ABD'YE DANSLI CEVAP!

ABD'nin BM temsilcisi Nikki Haley, "Kudüs’ü İsrail’in başkenti olarak tanımazlarsa Filistin’e yapılan yardımları keseceklerini" söyleyince Filistin temsilcileri BM'de dans etti.