Koç Üniversitesinden kovulan Çilingiroğlu canlı yayında tepki gösterdi

Koç Üniversitesinden kovulan Çilingiroğlu canlı yayında tepki gösterdi

CNN Türk’te yayınlanan Akıl Çemberi programında koronavirüsle ilgili değerlendirmelerde bulunan Prof. Dr. Mehmet Çilingiroğlu, canlı yayında görev yaptığı Koç Üniversitesi’nden kovulduğunu açıkladı.

CNN Türk’te Başak Şengül’ün sunduğu Akıl Çemberi programına katılan Prof. Dr. Mehmet Çilingiroğlu, canlı yayında görev yaptığı Koç Üniversitesi’nden bir maille kovulduğunu açıklayarak duruma tepki gösterdi.

KOÇ ÜNİVERSİTESİ’NİN KARARINA TEPKİ GÖSTERDİ

Canlı yayında işine son verildiğini bir maille öğrendiğini dile getiren Çilingiroğlu, duruma tepki gösterdi.

Çilingiroğlu, “Koç Üniversitesi benim iş akdime son verildiğini bir maille bana bildirdi. Gerekçesi yayına izinsiz çıkmak. Ben hiç birkimseye ihtiyacım yok. Koç Üniversitesi’ne çok emeğim geçti. Koç Üniversitesi’nin adının dünyada saygın yerlere gelmesi için elimden geleni yaptım. Yayınlarıma koydum üniversitenin adını. Beni atsan ne olur atmasan ne olur. Benim sana ihtiyacım yok” dedi.

 

BENİ ATSAN NE OLUR ATMASAN NE OLUR?

Bugün CNN Türk canlı yayınına bağlanan Çilingiroğlu, yayın esnasında Koç Üniversitesi’ndeki görevine son verildiğini öğrendi. Koç Üniversitesi’ne seslenen Çilingiroğlu, ”Kimseye ihtiyacım yok. Koç Üniversitesi’ne çok emeğim geçti. Beni atsan ne olur, atmasan ne olur.” ifadelerini kullandı.

 

DİDEM ARSLAN’LA YAŞADIĞI POLEMİKLE GÜNDEME GELMİŞTİ

Habertürk TV’de Didem Arslan’ın sunduğu programı kendisine yeterli süre verilmediğini öne sürerek terk eden Prof. Mehmet Çilingiroğlu Türkiye’nin gündemine oturmuştu.

Google+ WhatsApp