Kiralık katil Dahlan’ın başına 4 milyon dolar ödül konulacak.

Kiralık katil Dahlan’ın başına 4 milyon dolar ödül konulacak.


Kiralık katil Dahlan’ın başına 4 milyon dolar ödül konulacak. * Ama o iki “terör baronu” prens ‘Haçlı intikamı’ alıyor bizden. * İslam’ı, Kudüs’ü, Mekke’yi pazarlık masasına sürüyor. * “Ateşin Krallıkları”ymış.. Madem 1517’ye gideceğiz, hadi gidelim. * Bu saldırılara devam ederseniz gün olur bir “Yavuz” daha gelir.

 

Türkiye, “Ortadoğu’nun kiralık katili” Muhammed Dahlan hakkında “kırmızı bültenle arama” kararı çıkartacak.

Bölgesel terör trafiğinin önemli isimlerinden biri olan Dahlan’ın başına dört milyon lira ödül konulacak.

Doğrudan İsrail istihbaratına çalışan, İsrail’in Filistinli liderlere suikast projesinde ve Yaser Arafat’ın zehirlenerek öldürülmesinde yer alan, 15 Temmuz saldırısında yer alan ve finans sağlayan, örgüt yetkilileri ile Dubai’de darbe toplantıları yapan, Erdoğan’a suikast girişiminin mimarlarından olanFETÖ ile birlikte Dubai üzerinden İran paralarını aklama operasyonu yürüten bir kişi o.

İKİ PRENSİN PİS İŞLERİNİ YÜRÜTEN, TÜRKİYE’YE SUİKASTÇI GÖNDEREN, TERÖR TRAFİĞİNİ YÖNETEN DAHLAN!

“Terör Koridoru”nda Türkiye karşıtı örgütlerle birlikte çalışan, onlara finans ve silah desteğine yönelik trafiğin kritik isimlerinden biri olan, PKK ve DEAŞ’la doğrudan çalışan biri o.

Açık ve net biçimde terör örgütlerini yöneten, yardım eden, cinayetlere ve örtülü saldırılara katılan, yöneten bir isim.

Ürdün’de, Mısır’da, Kıbrıs Rum Kesimi’nde BAE’de (Birleşik Arap Emirlikleri) siber istihbarat ağları, siber terör yapılanmaları, sosyal medya örgütlenmeleri yürütüp onlar üzerinden Türkiye’ye saldıran, ülkemiz ile hesaplaşması olan her ülke ve güçten ihale alan, BAE’li Muhammed bin Zaid ve Suudi Muhammed bin Selman’ın pis işlerini yürüten, Türkiye’ye suikastçılar, katiller gönderen bir isim.

BU YAZIYI MUTLAKA OKUYUN..

6 Kasım 2019’da Dahlan’ın terör örgütü yöneticisi ilan edilip başına ödül konulması çağrısı içeren çok önemli bir yazı yazmıştım. (O yazıyı bu linkten okuyabilirsiniz..)

“Ülkemi uyarıyorum: Türkiye düşmanlığı adres değiştirdi. FETÖ, PKK ve DEAŞ’tan sonra 4. terör örgütü bu. İki prens, iki “terör baronu”, iki amansız Türkiye düşmanı. Ülkemize ilk müdahale bu çete üzerinden yapılacak. Muhammed Dahlan terör örgütü lideri ilan edilmeli ve başına ödül konulmalı” şeklinde başlıklarla sunduğum yazıyı mutlaka okumanızı öneriyorum.

Görünen o ki, Türkiye gereken her şeyi yapıyor, çok daha büyük felaketlere karşı ön alıyor.

HAÇLILAR’IN İNTİKAMINI ALIYORLAR. İSLAM’I, KUDÜS’Ü, MEKKE’Yİ PAZARLIK MASASINA SÜRÜYORLAR..

Ama meselemiz sadece Dahlan değil. Silahlı terörün yanında bir de siyasi terör var, kültürel terör var. Devlet terörü var.Birinci Dünya Savaşı’ndan bu yana Arap dünyasında en büyük Türkiye karşıtlığını oluşturmaya dönük kapsamlı, çok derin bir hazırlık ve girişimler var.

Türklerin Müslüman oluşundan, Anadolu’ya girişinden, Mısır’a ulaşmasından bu yana, ne yaşanmışsa hesabını sormaya çalışıyorlar. Birinci Dünya Savaşı’nda Mısır’da, Filistin’de, Suriye ve Irak’ta, Yemen’de yaşananları tekrarlamak istiyorlar.

Selçuklu intikamı, Osmanlı intikamı almaya çalışıyorlar.Haçlılar’ın Selçuklu ile hesabını şimdi Türkiye’den çıkarmaya, Viyana’nın (Kıta Avrupası’nın) ve Hindistan’ın (İngiltere’nin) intikamını Türkiye’den çıkarmaya çalışıyorlar.

“ATEŞİN KRALLIKLARI”YMIŞ.. MADEM 1517’YE GİDECEĞİZ, HADİ GİDELİM!

Türkiye nefreti ile ABD’nin, İngiltere’nin, Fransa’nın, İsrail’in gözüne girmeye çalışıyorlar. Türkiye düşmanlığı yetmiyor, bütün kutsalları, dini, mezhebi, Kur’ân’ı, Kudüs’ü, Mekke’yi, Medine’yi pazarlık masasına sürüyorlar.

Osmanlı’nın, Yavuz Sultan Selim’in Memlukleri (Arap bile değillerdi) yenip Hilafeti İstanbul’a taşımasının intikamını bugüne taşıyor, bu amaçla “Ateşin Krallıkları” adıyla televizyon dizileri yaptırıyor, Türk dizilerini yasaklıyor, terör yöntemiyle ne yapıyorlarsa kültürel ve ekonomik alanda da öyle bir savaş başlatıyorlar.

İKİ ABD-İSRAİL “GURKA”SI: O ATEŞ BİRKAÇ YIL İÇİNDE SUUDİ ARABİSTAN’I YAKAR..

Suudi veliaht Muhammed bin Selman ve BAE’li Muhammed bin Zaid üzerinden tamamen Türkiye’yi hedef alan çok yönlü saldırılar başlatıldı.

Bu savaş, Arapların savaşı değil. Bu savaş, ABD istihbaratının, İngilizlerin ve İsrail’in Türkiye ile hesaplaşması. Bu iki veliaht, bu ikiİsrail ve ABD “Gurka”sı Arap milletini, Arap vatanını mahvedecek çok büyük bir senaryonun öncü isimleri.

Bu senaryo durdurulmazsa, yakın bir gelecekte, belki birkaç yıl içinde, belki Suriye savaşı biter bitmez, Suudi Arabistan’ın ve Körfez ülkelerinin başına çok büyük belalar gelecek. Tuzak S. Arabistan’a kuruldu, bunu bile anlamaktan acizler.

BU ÜLKELER SİZİN YÜZÜNÜZDEN MAHVOLDU. ŞİMDİ DE TÜRKİYE İLE SAVAŞMANIZ MI EMREDİLDİ?

Onların basiretsizliği, akılsızlığı yüzünden 1991’den bu yana Arap topraklarında yıkımlar yaşanıyor, Irak, Yemen, Suriye, Libya.. Aklınıza neresi gelirse, ister savaş, ister işgal, ister iç çatışma, ister darbe ve ülkelerin bölünmeleri Arap rejimlerin siyasi körlüğü üzerinde biçimlendirilmiştir. Tehdit olarak gördükleri her şey, patronları için tehdit. Onlara öyle öğretildi, onlar öyle konumlandırıldı.

Onlara şimdi de Türkiye ile savaşmaları emredildi. Siyasi olarak, askeri olarak, terör üzerinden, ekonomik olarak, kültürel olarak Türkiye’ye saldırmaları emredildi.

BU MİLLET YÜZYILLARDIR SİZİN PATRONLARINIZLA MÜCADELE EDİYOR, SİZ DE KİMSİNİZ!

Muhammed B. Selman ve Muhammed b. Zaid’e bir kez daha sesleniyoruz:

Öyle TV dizileriyle, Türk dizilerini yasaklamakla, terör örgütlerini beslemekle, öyle içeride muhaliflere sponsor olmakla bu ülkeye zarar veremezsiniz. 1. Dünya Savaşı’nda bulunduğunuz İngiliz cephesi, bugün bulunduğunuz ABD/İsrail cephesi sizi ayakta tutmaya yetmez.

Biz sizin patronlarınızla mücadele ediyoruz. Yüzlerce yıldır yürüttüğümüz mücadele neyse aynısını yapıyoruz. Bütün günahlarınızı ortaya sereceğiz. Kirli ve kanlı işlerinizi açık edeceğiz. Birer tetikçiye dönüştünüz. O ülkelerin, patronlarınızın silahlı gücüne dönüştünüz. Onurunuzu, gururunuzu dininizi, imanınızı, vatanınızı, milletinizi ABD ve İsrail’in emrine verdiniz.

BU SALDIRILARA, DÜŞMANLIĞA DEVAM EDERSENİZ, GÜN OLUR BİR YAVUZ SELİM DAHA GELİR..

Muhammed bin Selman ve Muhammed bin Zaid;

Böyle giderseniz size bir Yavuz daha gelir! Bir 1517 daha yaşarsınız. Bugünkü haliniz, Abbasilerin son döneminden çok daha beter.Ama unutmayın, size elini uzatacak tek ülke Türkiye’dir ve bence birkaç yıl içinde bunu göreceksiniz.

Hiç mi düşünmüyorsunuz? 1991 Körfez Savaşı’ndan beri bütün savaşlar Arap topraklarında ve hepsinde Araplar kaybediyor. Neden? Kim için? Hangi ülkelerin zenginliği için ölüyorsunuz? Neden, Arap olan Müslüman ülkeler kaybediyor da, Müslüman olan ama Arap olmayan ülkeler güç kazanıyor? Sadece bunu düşünün yeter!

SİZİ DOST BİLDİKLERİNİZ, PATRONLARINIZ VURACAK..

Hangi güçlerin zenginliği ve yağması için ülkelerinizi, insanlarınızı, zenginliklerinizi, kutsallarınızı mahvediyorsunuz?

Türkiye’ye hiçbir şey yapamayacaksınız. İnanın yapamazsınız. Bunu çok kez gördünüz, bir kez daha göreceksiniz. Siz mahvolacaksınız.

Sizi dost bildikleriniz, patron bildikleriniz mahvedecek. Bir kaç yıla göreceğizSizin elinizle S. Arabistan’ı, sizin elinizle Körfez ülkelerini yakacaklar. Türkiye’den intikam alma planı sizi bitirecek.

Devam edin!

yeni şafak

Google+ WhatsApp