İddialar vahim: Ekranda çağrı evde yumruk

İddialar vahim: Ekranda çağrı evde yumruk

Televizyon yayınlarında ve sosyal medya hesaplarında kadına şiddete karşı söylemlerde bulunan FOX TV spikerlerinden İsmail Küçükkaya'nın eşini yumrukladığı ileri sürüldü. İsmail Küçükkaya'nın iki yıl önce evlendiği eşinin yüzüne yumruk atarak 'şu anki konumum olmasa senin yüzünü gözünü

İddialar vahim: Ekranda çağrı evde yumruk

 

 

FOX TV'de sunduğu 'Çalar Saat' programında yayınlanan kadına şiddet haberlerinin ardından ekranlardan tepki gösterip bu konuda hassas olduğu izlenimi veren İsmail Küçükkaya'nın eşine sosyal, psikolojik ve fiziksel şiddet uyguladığı öne sürüldü.

Sabah'ta yer alan habere göre İsmail Küçükkaya ile 2 yıldır evli olan görsel sanatlar öğretmeni Eda Küçükkaya, İstanbul Aile Mahkemesi’ne başvururak, 1 milyon 200 bin lira tazminatın yanı sıra aylık 15 bin lira nafaka istemli boşanma davası açtı.

Yüzüne yumruk atmış

Dilekçede, "Davalı ilk şiddet olayında müvekkilim Eda Küçükkaya'nın kafasını tutmuş, sürükleyerek ve ağzını kapayarak perde açık olduğundan kimse görmesin diye kütüphaneye doğru sürüklemiştir. İkinci olayda müvekkilimin kollarında davalının tırnak izleri çıkmış, yüzüne yumruk atmış ve 'şu anki konumum olmasa senin yüzünü gözünü dağıtırdım" demiştir" diyerek davalı İsmail Küçükkaya'nın eşine fiziksel şiddet uyguladığı öne sürüldü.
Eda Küçükkaya’nın iki yıl önce evlendiği İsmail Küçükkaya'dan, eşyalarının iadesini istediği, Kağıthane, Sarıyer, Eyüpsultan, Çankaya ve Etimesgut’taki taşınmazlar ile banka hesaplarına tedbir konulmasını talep ettiği öğrenildi. Eda Küçükkaya'nın ayrıca boşanmak için 1 milyon 200 bin lira tazminat ve aylık 15 bin lira nafaka talep etti.

yeni şafak

Google+ WhatsApp