Hepiniz sınıfta kaldınız

Hepiniz sınıfta kaldınız


Maltepe, Kartal, Ümraniye, Sultangazi, Bağcılar, Ataşehir, Safranbolu, Tekirdağ…

Son olarak da Şişli.

İşe aldırdığı yengesine…!

Iyyyy!

Rezillik diz boyu, insanın midesi bulanıyor. Salgın gibi! Dahası da var bilesiniz! Geçen hafta Şişli’yi detay vermeden yazmıştım hatırlarsanız. İçeriğini öğrenince yazmaya elim gitmedi. ‘Şişli’ deyip geçtim. Patladı!

Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinde de birtakım çirkinliklerden bahsediliyor. Yakında o da patlar.

Kadın dernekleri sınıfta kaldınız! Neredesiniz, niçin sesiniz çıkmıyor? Daha ne olması lazım? Yazıklar olsun! Bundan böyle hangi yüzle kadın haklarından bahsedeceksiniz?

CHP medyası siz de sınıfta kaldınız! Yazsanıza yahu, konuşsanıza. Nedir bu derin sessizliğinizin sebebi?

Gerçi Can Ataklı mağdur kadınları ‘yollu’ olmakla suçladı. Yani demek istedi ki ‘madem yollular, tacize de tecavüze de rıza göstermeliler’.

Vah ki vah. Mağdurların uğradığı bu rezil hakarete, iftiraya mı yanarsın, yoksa hukuksuz söylemine mi?

Ey kadın dernekleri! Dilinizi mi yuttunuz? Yahu mağdurlar ‘yollu’ denilerek aşağılanıyor. Siz de mi aynı kanaattesiniz yoksa?

Kemal Bey ya siz? Çıkıp bunca rezilliğe tepki koysaydınız, failleri kulağından tutup partiden atsaydınız kim size ne diyebilirdi? Ama siz ne yaptınız? ‘Beni dinliyorlar’ diyerek gündem değiştirme çabasına giriştiniz. Yakıştı mı size? Gerçi siz de haklısınız! Canan Kaftancıoğlu bildiği halde aylarca bu rezilliklere sessiz kalmış, kulak ardı yapmış. Ona da bir ceza kesmemek olmaz. Bunu da yapamayacağınıza göre! ‘Beni dinliyorlar’ der bu işten sıyrılmayı denersiniz.

Ama sıyrılamazsınız! Belli ki meseleyi çürütüp, unutturmaya, gündemden düşürmeye çalışıyorsunuz. Ama yarın öbür gün başkaca çirkinlikler de ortalığa saçılınca ne yapacaksınız?

Yeri gelmişken söyleyeyim; Ak Parti bu meseleye hiç bulaşmamalı. Zira o vakit konu, CHP-AK Parti çekişmesi gibi algılanır. Skandalı vicdan sahibi CHP’liler gündeme getirdi, takibini de onlara bırakmalı.

Bu arada CHP’li kadınlar; size de bravo! Bunca taciz-tecavüz suçlaması, mağdurların çığlıkları ve siz. Niye konuşmuyorsunuz, niçin tepki koymuyorsunuz? Partiniz zarar görür diye mi korkuyorsunuz. Korkmayın görmez. Asıl susarsanız zarar görür.

Sayın Selvi Kılıçdaroğlu ve Sayın Zeynep Kılıçdaroğlu. Hiç değilse siz bir ses verin. Siz tepkinizi ortaya koyun. Selvi Hanım siz eşinizi, Zeynep Hanım siz de babanızı karşınıza alıp konuşun. Anlatın ona. Hata yaptığını cesaretle söyleyin yüzüne. Ben dahil tüm Türkiye alkışlar sizi emin olun.

Sapığın partisi, ideolojisi, inancı olmaz. Sapık sapıktır. Suçu da kişiseldir.

Söyleyin Kemal Bey’e. ‘Susmak suça ortak olmak gibidir’ deyin.

Ve son bir not.

Peki tüm bunlar yaşanırken, sosyal medyanın gündemine hiç baktınız mı? Bir el ustaca operasyon çekiyor. Kıytırık gündem maddeleri zirveden inmiyor. CHP trolleri taciz-tecavüz iddialarını gündemden düşürmek için 7/24 mesai yapıp yalan üretiyor. İşte o yalanlardan biri de Ak Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin’in çarpıtılmış açıklamaları. ‘2015 yılına kadar başörtülü kadınların seçilme hakkı yoktu, milletvekili olamıyorlardı’ diyen Zengin’in bu sözleri ‘2015 yılına kadar kadınların seçilme hakkı yoktu’ diye çarpıtılıyor. Sonra bir linç kampanyası başlatılıyor. CHP medyası da bu linçe ortak oluyor. Bir geri zekalı da çıkıp ‘Tansu Çiller erkek miydi’ diye aklınca espri yapıyor? Edilmedik hakaret kalmıyor.

CHP’lilerin adının karıştığı taciz-tecavüz olaylarına gıkını çıkaramayanlar, bile bile bir yalanın peşine düşüp bir kadını linçe yelteniyorlar. Yahu anladık, CHP’li sapıkları ‘partiniz zarar görmesin’ diye kolluyorsunuz. İyi de mağdur olan kadınlar da CHP’li, onlara sahip çıkın bari.

Tamam, CHP’li o mağdur kadınlara da sahip çıkmıyorsunuz. İyi de bir başka kadını söylemediği bir söz üzerinden niçin linç ediyorsunuz?

Siz nasıl bir ahlak anlayışına sahipsizin?

Siz ne rezil, kepaze, aşağılık tiplersiniz!

Google+ WhatsApp