Erdoğan: Sahiplerinin başlarına geçireceğiz

Erdoğan: Sahiplerinin başlarına geçireceğiz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Bitlis İl Kongresi'ne katıldı.

Erdoğan, burada bir konuşma yaptı. Cumhurbaşkanı Edoğan, "Avrupa Parlamentosunda bazı kendini bilmezler, istikametini kaybetmiş olanlar paçavraları boynuna takarak, PKK'yı terör örgütü olarak tanıdıkları halde, terör örgütünün paçavralarıyla parlamento binasının içinde ağlıyorlardı. Daha çok ağlayacaksınız çok. Oradan o paçavraları boynunuza takmakla hiçbir yere gidemeyeceksiniz" dedi.

İşte Erdoğan'ın açıklamalarından öne çıkan başlıklar...

Beşer planında biz bugüne kadar hiçbir gücün önünde eğilmedik. Biz sadece ve sadece rabbimizin huzurunda Rüku ve secdede eğildik.

Bitlis'in bizim dünyamızda ayrı bir yeri var. Bugün yürüttüğümüz mücadelede Bitlis'in katkıları çok büyük. 2019'da Bitlis'ten çok daha farklı ve büyük müjdeler bekliyorum. 2019 için şimdiden gece gündüz çalışmaya var mıyız?

TÜM KUMPASLARI SAHİPLERİNİN BAŞLARINA GEÇİRECEĞİZ

Bölücü terör örgütüne de onu bir maşa gibi kullananlara Bitlis'in gerçek gücünü göstermeye var mıyız? Bitlis'i Türkiye'nin en güvenli şehri yapmaya var mıyız?

Ülkemize kurulan tüm kumpasları sahiplerinin başlarına geçireceğiz.

Ortak değerleriniz yoksa millet olamazsınız. Biz milletiz öyle bir milletiz ki yıllarca tüm insanlığa sevgi saygı nedir medeniyet nasıl inşaa edilir onu göstermiş bir milletiz. Davanız büyük olunca karşınıza çıkan sorunlar da büyük oluyor. Mücadele amansız olunca size karşı beslenen husumette ona göre oluyor.

NE HESAP UZMANI KEMALLER NE DE MUHASEBECİ KENANLAR EKSİK OLUR

Milletimiz sadece devletine kendisine savaş açanları görmekle kalmıyor onların arkasındakileri de görüyor. Bu ülkede ne hesap uzmanı Kemaller ne de muhasebeci Kenanlar eksik olur.

Bugün Zeytin Dalı Operasyonunu yürüten mehmetlerimiz aslanlarımız var.

AP'YE SERT TEPKİ: DAHA ÇOK AĞLAYACAKSINIZ

Sizi o inlerinizde yok ederiz demiştik. O kurdukları mahkemeler şimdi nerede? O sahte mezarlar şimdi nerede? Korkaklar zafer anıtı dikemez. Öleceksek bir kere öleceğiz ama onlar her gün ölecekler.

Avrupa Parlamentosunda bazı kendini bilmezler, istikametini kaybetmiş olanlar paçavraları boynuna takarak, PKK'yı terör örgütü olarak tanıdıkları halde, terör örgütünün paçavralarıyla parlamento binasının içinde ağlıyorlardı. Daha çok ağlayacaksınız çok. Oradan o paçavraları boynunuza takmakla hiçbir yere gidemeyeceksiniz. Onlar, bizim kararımızı hiçbir zaman değiştirmeyecek.

 

yeni şafak

 
 

Google+ WhatsApp