Dünya

Eğitim

FOTO GALERİ : SON EKLENEN GALERİLER

Güncel

Diyarbakırlı Filozof Ramazan'ı akıl hastanesine yatırdılar...

Yıllardır tarihi Ulu Camii'nde gönüllü olarak dini sohbetlerde bulunan ve ziyaretçilere caminin tarihiyle birlikte İslam'ı anlatan Ramazan Böçkün, 'İslam’ı anlattığından dolayı' birinin şikayetiyle hakkında açılan dava nedeniyle akıl hastanesine kapatıldığını açıkladı. Yaşanan olay büyük tepki çekti. RamazanHocaYalnızDeğildir başlığı kısa sürede Twitter'da zirveye yerleşti.

VİDEO GALERİ : SON EKLENEN VİDEOLAR

Haber

Erdoğan – Trump görüşmesi

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile ABD Başkanı Trump telefonda görüştü. Libya, Suriye, bölgesel gelişmeler ile siyasi ve askeri işbirliği konuşuldu.

Haber - 1

Koronavirüse karşı sevindirici gelişme! Aşıya gerek kalmadı

Koronavirüs salgını sonrası herkes virüs aşısının ne zaman bulunacağını merak ediyor. Çünkü uzmanlar tam olarak bir normalleşmenin yaşanabilmesi için aşının bulunması gerektiğini söylüyor. Koronavirüs ile ilgili sevindiren bir başka haber geldi. Yüzde yüz etkili yapay antikor yolda.

Haber - 2

Haber Analiz

İslam Dünyası

Ramazan ayında provokasyon! İslam'a ve Hz. Muhammed'e hakaret yağdırdı!

Fotoğrafçı Fırat Erez, sosyal medya hesabından İslam ve Hz. Muhammed için ağza alınmayacak ifadeler kullandı. Kendisine gelen tepkiler üzerine haddini daha da aşan Erez, ''Bunu yapacağım, İslam'ın nurunu söndüreceğim.'' dedi. Skandal sözlerin ardından vatandaşlar, yetkililere çağrıda bulundu.