Yeni Üyelik - Şifremi Unuttum
Arama    
Gerçek mü`minler şu kimselerdir ki; Allah hatırlatıldığı zaman kalpleri ürperir; kendilerine O`nun ayetleri okunduğu zaman imanları güçlenir ve daima Rablerine güvenirler. Onlar namazı hakkını vererek kılarlar ve kendilerine verdiğimiz rızıklardan cömertçe sarf ederler. Enfal 2-3
* Erdoğan çok sert uyardı: Ezer geçeriz * Milli Mücadele döneminde de Afrin'e harekat düzenlendi * Nedir bu terbiyesizlerden çektiğimiz? * Bizdeki solcular nankördür; ağlayıp sızlarlar, arkadan hançerlerler! * ‘Savaş kışkırtıcıları-barış kışkırtıcıları’... * Erdoğan: Afrin operasyonu başladı * İslamda Kardeşlik Ruhu * Kur’an Talebesi Müritliği * Sağırdırlar, Dilsizdirler, A’madırlar... * Müslüman bir Devlet Hangi Gerekçelerle Savaş ilan edebilir? (Video)

SON DAKİKA

ANA SAYFA

SİTENİZE EKLEYİN

RADYO DİNLE

Linkler

GENÇ BİRİKİM DERGİSİ

HAKSÖZ DERGİSİ

UMRAN DERGİSİ

VUSLAT DERGİSİ

İKTİBAS

YORUM DERGİSİ

İSLAMİ YORUM

AHMET VAROL

ANALİZ MERKEZİ

ANSAR DE

AYETLER COM

DENİZ FENERİ

DÜNYA BÜLTENİ

Enfal de

FİLİSTİN ENFORMASYON MERKEZİ

HABER VAKTİ

HAYRETTİN KARAMAN

KUDUS YOLU

M.ENGİN NOYAN

MAZLUMDER

MUSTAFA İSLAMOĞLU

Süleymaniye Vakfı

TEFSİR DERSLERİ

TEVHİD HABER

TEVHİDE DOĞRU

TİME TÜRK

İ H H

YARDIMELİ DERNEĞİ

İKRA İSLAM

İLKAV

İSRA HABER

Özçgün Duruş

ÖZGÜR DER

GIDA AMBARI

SAAT KAÇ

T.C. Kimlik Numarası

STAR

YENİ AKİT

YENİ ŞAFAK

ADANA BARIŞ RADYO

ADANA RADYO HAYAT

AKSARAY KENT FM

ANKARA DENGE RADYO

ANKARA HEDEF RADYO

ANKARA RADYO VAKİT

ANTALYA DİLARA FM

BATMAN GENÇLİK FM

BURSA ÇINAR RADYO

BURSA RAHMET FM

ÇORUM ÇAĞRI FM

DİYARBAKIR ÇAĞRI FM

DİYARBAKIR NUR RADYO

ERZİNCAN GÖKSU FM

ISPARTA DİLARA FM

KARAMAN GSRT FM

KAYSERİ ART FM

KAYSERİ ARİFAN RADYO

KAYSERİ FURKAN RADYO

KAYSERİ RADYO AS

KAYSERİ ŞAFAK RADYO

KIRIKKALE ANADOLU FM

KIRŞEHİR GENÇLİĞİN SESİ FM

KOCAELİ ANADOLU RADYO

KOCAELİ MESAJ FM

KONYA GENÇLİK FM

KONYA RADYO EN

KONYA RİBAT FM

KONYA İSRA FM

MALATYA SELAM RADYO

MARDİN CEMRE RADYO

MUŞ RADYO 1071

NİĞDE UMUT FM

SAKARYA HİLAL FM

SİVAS RADYO GÜNEŞ

SİVAS RADYO HİLAL

URFA RADYO MEDYA

URFA RADYO MEGA

İÇEL ÇAĞRI FM

İÇEL İSTİKLAL RADYO

İRİP RADYO

İSTANBUL MARMARA FM

İSTANBUL MORAL FM

İSTANBUL RADYO MEKTUP

İSTANBUL ÖZEL FM

İZMİR RADYO BAŞAK

24 HABER TV

ÇAĞRI TV

HİLAL TV

KANAL A

TGRT HABER

TV NET

ÜLKE TV

Namaz Vakitleri

8 Kasım 2010 dan beri

Bugün 136836
Toplam 411463087
En Fazla 606285
Ortalama 154569
Üye Sayısı 127
Bugün Üye Olan 0

15 Temmuz’un arkasında Angela Merkel var!

Lejeune, Almanya’nın 15 Temmuz işgal girişimine verdiği destek, Kılıçdaroğlu ile Almanya’nın bağı ve Müslüman oluşuyla ilgi önemli açıklamalarda bulundu. Alman- ya’da farklı bir Erdoğan profili çizildiğini; ancak gerçek Erdoğan’ın ise tüm haksız-
2018-01-21 - 13:24

15 Temmuz’un arkasında Angela Merkel var!

 

 

Sabri İşbilen / Diriliş Postası

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a olan sevgisiyle dikkat çeken Alman gazeteci ve aktivist Türkiye dostu Martin Lejeune, Diriliş Postası’na konuştu.


Alman gazeteci ve aktivist Martin Lejeune

Lejeune, Almanya’nın 15 Temmuz işgal girişimine verdiği destek, Kılıçdaroğlu ile Almanya’nın bağı ve Müslüman oluşuyla ilgi önemli açıklamalarda bulundu. Almanya’da farklı bir Erdoğan profili çizildiğini; ancak gerçek Erdoğan’ın ise tüm haksızlıklarla mücadele eden, mazlumların umudu olan bir lider olarak öne çıktığını belirtti.

1- 15 Temmuz’u Merkel planladı

Lejeune, Erdoğan’ın davasının kendisini İslam’a sevk ettiğini belirterek şunları söyledi:
FETÖ barınağına dönen Almanya’nın 15 Temmuz işgal girişiminin üst akıllarından biri olduğuna dikkat çeken Lejeune, Merkel’in darbeyi desteklediğini aktararak, “Angela Merkel sadece darbe girişiminin arkasında durmadı, darbeyi de planladı. 
Darbenin merkezi CIA için, Almanya güç odaklarının maşalığını yaptı. 
Almanya, güç odaklarının bir üyesidir ve 15 Temmuz'da yaralama ve ölümle sonuçlanan birçok olayda Alman vakıflar ve Alman gizli servisi BND’nin parmadığı var” dedi. 
Lejeune, ayrıca Erdoğan’ın FETÖ ve PKK’ya vurduğu her darbenin Almanya’yı rahatsız ettiğini belirtti.

2- Kılıçdaroğlu’nu Almanya destekliyor

Lejeune, FETÖ ve PKK ile birlikte yol yürüyen, Türkiye’yi Almanya’ya şikâyet eden Kemal Kılıçdaroğlu’nu da eleştirdi. 
Kılıçdaroğlu’nun Almanya tarafından desteklenen bir proje olduğunu ifade eden Martin, “Tıpkı FETÖ ve PKK gibi Kemal Kılıçdaroğlu da küresel güçler tarafından finanse ediliyor. Kemal Kılıçdaroğlu, küresel güçler tarafından atanmıştır, dolayısıyla da onlara bağlıdır. Ona verilen her türlü talimatı uygulamakla yükümlüdür.” dedi.

3- dönemi bitecek

“Kemal Kılıçdaroğlu’nu beceriksiz bir aktör olarak düşünün, rolünü oynamaya çalışan. Kemal Kılıçdaroğlu Almanya tarafından yönetiliyor ve Türkiye’deki etkinliği yakında sona erecek” diye konuştu.

4- fetö’cüler korunuyor

Lejeune, Almanya’nın FETÖ’cülere sağlandığı imkânları da anlattı. Can Dündar gibi hainlerin el üstünde tutulmasından dolayı utandığını dile getiren Martin, FETÖ’cü teröristlerin de özel olarak korunduğunu aktararak, “Zekeriya Öz gibi bir suçluya ev ve kişisel koruma bile verildi. Zekeriya Öz, Fikret Seçen ve Celal Kara gibi teröristler standart iltica prosedürü altında değil, 3 suçlu Zekeriya Öz, Fikret Seçen Celal Kara da BND tarafından korunmaktadır. Ayrıca Adil Öksüz ki, Türkiye’de 250 kişinin ölümünden sorumlu bir teröristtir. Almanya’da ilticacı” bilgisini paylaştı.

Martin Lejeune, Almanya’nın başkenti Berlin’de ikamet eden gazeteci ve aktivist, dikkat çeken bir karakter. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ve Türkiye’ye karşı sevgi dolu; hatta kendi ülkesini karşısına alma pahasına, teröristlerin saldırılarına rağmen her platformda Türk milleti ile dayanışma gösteren bir kişilik. Türkiye’de duruşuyla herkesin ilgisini çeken Lejeune karşı biz de kayıtsız kalamadık. Kendisine ulaşmak da zor olmadı, neticede iletişim çağındayız. Martin’i hazır yakalamışken merak ettiğim ne varsa başladım sormaya…

Erdoğan ve Türkiye sevginizin kaynağı nedir?

Recep Tayyip Erdoğan’a karşı açık ve önyargısız davrandığımdan bu yana, konuşmalarıyla bir tür demokrasi eğitimi verdiğini fark ettim. Başlangıçta bu, beni şaşırttı; çünkü Almanya’da gazeteci olarak yıllardır bizim demokrat olduğumuz aşılandı. Almanya’nın Gezi ayaklanması ve 15 Temmuz’a verdiği destekten bu yana, Almanya’ da demokrasi olmadığını ve demokrasinin Türkiye’de olduğunu anlamış oldum. Zaten İslam’a yakındım, fakat Türkiye’yi ve Recep Tayyip Erdoğan’ın konuşmalarını keşfettikten sonra kendimi İslam’a daha da yakın hissettim. Gözlerimi açtığı için, benim için doğru olan yolu bulmamı ve Müslüman olarak Reis’in yolundan gitmemi sağladığı için Allah’a şükrediyorum. Bu yolda saldırı ve baskıya maruz kaldığınızda, adaletsizliğe ve asimilasyona karşı mücadele isteğiniz daha da artıyor. Reisimizi kendi yolundan caydırmaya, zayıflatmaya; hatta öldürmeye çalışıyorlar. Reis bir yerde konuşurken kendimi güvende hissediyorum çünkü onun Allah’ın onun yanında olduğunu biliyorum. Şer odakları bugüne kadar kendileri ile mücadele eden herkesi mahvetti. Ancak Reis farklı, çünkü onun arkasında Allah var. 

Almanya’daki Türkiye ve Erdoğan düşmanlığı neden yükselişte?

Alman politikacılar ve medya İslam’a karşı önyargılı. Türkiye, İslam âleminin lideri olduğundan ve Reis Erdoğan, tüm dünyadaki Müslümanlar’ın hakkını kararlılıkla savunduğundan, Türkiye ve Erdoğan’ı engel olarak görüyorlar. Eylül ayında Almanya yeni bir parlamento ve yeni bir şansölye seçecek. Angela Merkel yeniden seçilmek istiyor. Türkler ve Müslümanlar üzerinden bir seçim kampanyası yürütüyor. Angela Merkel, Türk, Müslüman karşıtı söylemler ile aşırı sağ ve hatta Alman Naziler’inden oy toplama peşinde. 
Almanya, çoğunlukla komünizmi kullanarak İslam ile savaşıyor. Almanya’nın tüm sokaklarında MLPD partisinin “Almanya Marksist Leninist Partisi”nin posterleri “özgür Kürdistan” söylemli PKK propagandası ile beraber asılıdır. Bu durum yasa dışı bir terör örgütü olan PKK’yı Almanya’daki parlamento seçimlerinde MLPD kamuflajı altında seçilebilecek duruma getirmiştir ki, bu büyük bir skandaldır!

Merkel hükümeti neden FETÖ’yü ve PKK’yi destekliyor?

FETÖ ve PKK terör örgütü, güç odaklarının on yıllardır Türkiye ye karşı karanlık emellerini uygulatabildikleri önde gelen gruplar olmuştur. Elbette ki Alman devleti, bu terör odaklarına karşı kendini sorumlu olduğunu hissediyor ve Türkiye’ye verdikleri zarar için kendilerine müteşekkir. FETÖ ve PKK, Alman hükümetinin, Alman gizli servislerinin ve Alman vakıflarının desteğiyle Almanya’da çok güçlendi. FETÖ ve PKK, Almanya’nın derin devletleridir.

Merkel’in 15 Temmuz işgal girişiminin arkasında olduğunu söyleyebilir miyiz?

Kesinlikle! Tabii ki bunu söyleyebilirsiniz. Angela Merkel sadece darbe girişiminin arkasında durmadı, darbeyi de planladı. Darbenin merkezi CIA için, Almanya güç odaklarının maşalığını yaptı. Almanya, güç odaklarının bir üyesidir ve 15 Temmuz’da yaralama ve ölümle sonuçlanan birçok olayda Alman vakıflar ve Alman gizli servisi BND’nin parmağı var.

Reis terörü bitirdi

Örnek vermek gerekirse; şimdi söyleniyor, “Türkiye güvenli bir ülke değil” diye. Eskiden bu şekilde dillendirilmezdi. Bunun yerine, PKK gibi terörist gruplar ya da FETÖ’nün militanları kullanılarak turizm sezonu öncesi bombalama eylemleri yapılırdı. Şimdi, Erdoğan bu bağlantıları kesti. PKK Reisimiz tarafından yok olma noktasına getirildi. FETÖ’nün orduyla bağlantı organları olan Alman vakıfları artık etkin değil, çünkü Reis bu bağlantıları kapattı. PKK örgütü de vakıflar tarafından destekleniyordu. Fakat şimdi PKK, Türk hükümetinin teröre karşı başarılı mücadelesi sonrası Türkiye’de yeni üye kazanamayacak kadar zayıflamıştır.

Erdoğan’ı destekliyorsunuz diye, birkaç kez saldırıya uğradınız. Almanya’da basın özgürlüğü yok mu?

Almanya, Erdoğan ve AK Parti taraftarı olan her Alman gazeteci ile mücadele ediyor. Almanya benim basın kartımı iptal etti. Ve “Alman Gazeteciler Sendikası” (DJU) arkamda durmadı. Alman makamları sürekli bana karşı mücadele ediyor. Alman medyası da bana karşı gazetelerde fotoğrafımı Erdoğan’ın destekçisi olarak yazdırdı. Bu, insanların sokakta beni tekmelemesine, bağırmasına ve tükürmesine neden oluyor. Can Dündar veya Seyran Ateş gibi, devlet korumasının tadını çıkarmıyorum. Üstelik tehdit altında olduğum ve saldırıya uğradığıma tek bir medya organında dahi yer verilmiyor.

4 kez saldırıya uğradım

11 Aralık 2016’da Berlin’de PKK’lı bir teröristin saldırısına uğradım. 5 Temmuz 2017’de mahkemenin ve vatandaşların güvenliğini sağlamakla görevli polisin gözü önünde Bremen Bölge Mahkemesi önünde altı PKK destekçisi tarafından şiddetle dövüldüm. 29 Temmuz 2017’de, 3 PKK destekçisi beni beyaz bir minibüste kaçırmaya çalıştı. 11 Ağustos 2017 akşamı 2 PKK takipçisi bir metro istasyonunda beni takip etti ve bana vurmak istedi. Bunlar sekiz ay içinde meydana gelen dört saldırı.

Merkel, Büyükada’da tutuklanan Peter Steudtner’ın konuşacağından korkuyor mu?

Muhtemelen. Peter konuşursa, Almanya’nın Türkiye’deki planları ortaya çıkacak. Almanya Büyükelçisi Martin Erdmann cezaevinde ilk kez Peter Steudtner’ı ziyaret etti. Bu çok sıra dışı. Normalde, büyükelçiler cezaevinde mahkûmları ziyaret etmez. Belki Martin Erdmann kaos şefi Peter Steudtner’ı sakinleştirmek istiyor, “Her şey iyi olacak ve Almanya senin serbest kalmanı sağlayacak, o zamana kadar susmalısın” diyerek.

Kemal Kılıçdaroğlu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Tıpkı FETÖ ve PKK gibi Kemal Kılıçdaroğlu da küresel güçler tarafından finanse ediliyor. Kemal Kılıçdaroğlu, küresel güçler tarafından atanmıştır, dolayısıyla da onlara bağlıdır. Ona verilen her türlü talimatı uygulamakla yükümlüdür. Kemal Kılıçdaroğlu’nu beceriksiz bir aktör olarak düşünün rolünü oynamaya çalışan. Kemal Kılıçdaroğlu, Almanya tarafından yönetiliyor ve Türkiye’deki etkinliği yakında sona erecek.

CHP SPD’nin kardeşi

Almanya’da hükümet ve sendikalar tarafından çok aktif olarak desteklenen “CHP Almanya” adlı resmi bir parti var. CHP aynı zamanda hem Türkiye’ye düşman hem de Erdoğan’a karşı dişe diş kana kan savaşan Sigmar Gabriel ve Martin Schulz’un SPD’sinin resmi kardeş partisidir. Hiçbir Türk artık SPD ye oy vermemeli!

Teröristlere verilen destek ne boyutta? Adil Öksüz Almanya’da mı?

Ben, Başkent Berlin’de yaşayan bir Alman olarak Can Dündar gibi suçluların burada serbestçe dolaşmasından hatta Almanya Adalet Bakanı Heiko Maas (SPD) tarafından Adalet Bakanlığı’nda onur konuğu olarak ağırlanmasından utanıyorum. Zekeriya Öz gibi bir suçluya ev ve kişisel koruma bile verildi. Zekeriya Öz, Fikret Seçen ve Celal Kara gibi teröristlerin standart iltica prosedürü altında değil, BND (Bundes Nachtrichten Dienst) tarafından bir istihbarat operasyonu kapsamında Almanya’da bulunduğuna dair birçok gösterge vardır. Bu nedenle, üç suçlu Zekeriya Öz, Fikret Seçen, Celal Kara da BND tarafından korunmaktadır.

Ayrıca Adil Öksüz ki, Türkiye’de 250 kişinin ölümünden sorumlu bir teröristtir. Almanya’da ilticacı! Bu resmen skandal. Hukuk kuralları gereğince Adil Öksüz, Can Dündar, Zekeriya Öz, Fikret Seçen ve Celal Kara gibi tüm suçluların Türk yargısına hemen teslim edilmesi gerekir…

Erdoğan sayesinde Müslüman oldum

“Zaten İslam'a yakındım, Türkiye'yi ve Recep Tayyip Erdoğan'ın konuşmalarını keşfettikten sonra kendimi İslam'a daha da yakın hissettim. Gözlerimi açtığı için, benim için doğru olan yolu bulmamı ve Müslüman olarak Reis’in yolundan gitmemi sağladığı için Allah'a şükrediyorum. Bu yolda saldırı ve baskıya maruz kaldığınızda, adaletsizliğe ve asimilasyona karşı mücadele isteğiniz daha da artıyor. Reisimizi kendi yolundan caydırmaya, zayıflatmaya, hatta öldürmeye çalışıyorlar. Reis bir yerde konuşurken kendimi güvende hissediyorum çünkü onun Allah’ın onun yanında olduğunu biliyorum.”

 

 


Keyword : radyo vakit - diriliş postası - merkel - 15 temmuz -
Bookmark and Share
 

DİĞER HABERLER

Erdoğan çok sert uyardı: Ezer geçeriz
Erdoğan, helikopterle Bursa’ya geldi. Cumhurbaşkanı stadyumdan miting yapılacak alana gelene kadar otobüste sürekli telefonla görüşerek Afrin operasyo
Erdoğan'dan Afrin ve Münbiç harekatıyla ilgili yeni açıklama
"Her bir arkadaşımdan aynısını bekliyorum. Türkiye'nin çevresinde yaşananlar ve içeride kurulan her gün yeni bir yüzüyle karşılaştığımız tuzaklar yükü
Artık Kesin! Erdoğan 2019 seçimlerine az bir süre kala Yeni bir Darbe Yapılacak...
Bu karar şunu açıkça ortaya koyuyor ki FETÖ yapılanmasının son kalesi dimdik ayakta ve harekete geçmek için uygun zamanı bekliyor. 2019 yılında yapıl
Küllerimizden Yeniden Doğabilmek
İslamiyet’in bütün insanlığa gönderilen son din olmasının anlamı; bu dinin tüm insanlara ve zamanlara hitap edebilecek evrensel bir medeniyetin dinami
Erdoğan: Hiç kimsenin hakkı yok
Erdoğan isim vermeden "Geçmişte partimiz çatısı altında olup da bugün dışarıda başka havalarda gezen hiç kimsenin partimizle, hareketimizle ilgili söz
Bahçeli'den adaylık açıklaması: 2019'da MHP aday göstermeyecek
Bazen yanlış yorumlarla MHP'yi küçültücü ve karalayıcı üsluplara ad şahit oluyoruz. Anında cevap verme imkanımız olmuyor olsa da arkadaşlarımıza tavsi
O koridoru onlara mezar ederiz
Erdoğan, Suriye’nin kuzeyinde bir terör koridoruna Türkiye’nin asla izin vermeyeceğine işaret ederek, “Biz vurduk mu oturturuz. Ne PKK bir şey yapabil
Avrupa Birleşik Devletleri’ne doğru ?
Winston Churchill’in Zürich konuşmasından yetmiş yıl sonra Alman Sosyal Demokrat Partisi Genel Başkanı Martin Schultz parti kongresinde yaptığı konuşm
Anlayışı kıt olanlara tane tane izah edelim!
“Muğlaklık var” denildi, eleştirildi. “Kanun boşluğu söz konusu” denildi, itiraz edildi. “Kötü niyetlilere yol olur..” denildi, düzeltilmesi ist
'Çad'ı Kaderdaş Ülke olarak görüyoruz'
Çad ile ilişkilerimiz sadece ikili değil uluslararası alanda da devam edecek. İslam ülkeleri arasındaki dayanışmaya önem veriyoruz. ABD'nin Kudüs kar
1 - Milli Mücadele döneminde de Afrin'e harekat düzenlendi
2 - Erdoğan çok sert uyardı: Ezer geçeriz


Abdullah Yıldız

“Başka Kur’ân Getir” Diyenler

16/01/2018 - 13:21

Abdullah Yıldız
Abdurrahman Dilipak
Abdülaziz Kıranşal
Ahmed Kalkan
Ahmet Kekeç
Ahmet Varol
Ahmet Taşgetiren
Akif Emre
Ali Kaçar
Ardan Zentürk
Ali Karahasanoğlu
Atasoy Müftüoğlu
Cihan Aktaş
Coşkun Uzun
Fatma Tuncer
Hamza Er
Hayrettin Karaman
Halime Kökçe
Hamza Türkmen
Hamdi Akan
Hikmet Ertürk
Hüseyin Gülerce
Hüseyin Bülbül
Hüseyin Alan
Ibrahim Karagül
Ismail Kılıçarslan
Kemal Öztürk
Kenan Alpay
Kemal Songür
Mehtap Yılmaz
Mehmet Durmuş
Merve Şebnem Oruç
Mustafa Çelik
Mustafa İslamoğlu
Mustafa Armağan
Mustafa Bozacı
Nedret Ersanel
Osman Atalay
Ramazan Kayan
Sevtap Mendi
Selahaddin E. Çakırgil
Süleyman Seyfi Öğün
Sükrü Hüseyinoğlu
Tülay Demircan Koyuncu
Yakup Döğer
Yavuz Bahadıroğlu
Yıldıray Oğur
Yiğit Bulut
Son Olayları Nasıl Değerlendiriyorsunuz
Oy Kullan Sonuçları Göster

www.radyovakit.com sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
© 2007 Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek :
bilgi@radyovakit.com  |  Yazılım & Sistem Yönetimi : Networkbil.Net

Evden eve nakliyat Gaziosmanpasa Evden eve nakliyat Eyüp Evden eve nakliyat Sultangazi Evden eve nakliyat Bayrampasa Evden eve nakliyat Günesli Evden eve nakliyat Sirinevler Evden eve nakliyat Yenibosna Evden eve nakliyat Küçükçekmece Evden eve nakliyat Basaksehir Evden eve nakliyat