Yeni Üyelik - Şifremi Unuttum
Arama    
Gerçek mü`minler şu kimselerdir ki; Allah hatırlatıldığı zaman kalpleri ürperir; kendilerine O`nun ayetleri okunduğu zaman imanları güçlenir ve daima Rablerine güvenirler. Onlar namazı hakkını vererek kılarlar ve kendilerine verdiğimiz rızıklardan cömertçe sarf ederler. Enfal 2-3
* Ümmetin İslam İşbirliği Teşkilatına çağrısı * Modern Köleler Topluluğu: Cemaatler * Putperest Müminler * 'Hiçbir günah, Allah’ın rahmetinden büyük değildir' * İntifada nedir, ilk intifada ne zaman oldu? * Hz. Âdem, Yaratılan ilk insan mıdır? * 'İslam dünyası yeniden dizayn edilmek isteniyor' * Kudüs, Türkiye ve Mısır’ı yakınlaştırır mı? * Çipras'tan Batı Trakya'da müftü sorununa çözüm önerisi * Postalların yere basma zamanı...

SON DAKİKA

ANA SAYFA

SİTENİZE EKLEYİN

RADYO DİNLE

Linkler

GENÇ BİRİKİM DERGİSİ

HAKSÖZ DERGİSİ

UMRAN DERGİSİ

VUSLAT DERGİSİ

İKTİBAS

YORUM DERGİSİ

İSLAMİ YORUM

AHMET VAROL

ANALİZ MERKEZİ

ANSAR DE

AYETLER COM

DENİZ FENERİ

DÜNYA BÜLTENİ

Enfal de

FİLİSTİN ENFORMASYON MERKEZİ

HABER VAKTİ

HAYRETTİN KARAMAN

KUDUS YOLU

M.ENGİN NOYAN

MAZLUMDER

MUSTAFA İSLAMOĞLU

Süleymaniye Vakfı

TEFSİR DERSLERİ

TEVHİD HABER

TEVHİDE DOĞRU

TİME TÜRK

İ H H

YARDIMELİ DERNEĞİ

İKRA İSLAM

İLKAV

İSRA HABER

Özçgün Duruş

ÖZGÜR DER

GIDA AMBARI

SAAT KAÇ

T.C. Kimlik Numarası

STAR

YENİ AKİT

YENİ ŞAFAK

ADANA BARIŞ RADYO

ADANA RADYO HAYAT

AKSARAY KENT FM

ANKARA DENGE RADYO

ANKARA HEDEF RADYO

ANKARA RADYO VAKİT

ANTALYA DİLARA FM

BATMAN GENÇLİK FM

BURSA ÇINAR RADYO

BURSA RAHMET FM

ÇORUM ÇAĞRI FM

DİYARBAKIR ÇAĞRI FM

DİYARBAKIR NUR RADYO

ERZİNCAN GÖKSU FM

ISPARTA DİLARA FM

KARAMAN GSRT FM

KAYSERİ ART FM

KAYSERİ ARİFAN RADYO

KAYSERİ FURKAN RADYO

KAYSERİ RADYO AS

KAYSERİ ŞAFAK RADYO

KIRIKKALE ANADOLU FM

KIRŞEHİR GENÇLİĞİN SESİ FM

KOCAELİ ANADOLU RADYO

KOCAELİ MESAJ FM

KONYA GENÇLİK FM

KONYA RADYO EN

KONYA RİBAT FM

KONYA İSRA FM

MALATYA SELAM RADYO

MARDİN CEMRE RADYO

MUŞ RADYO 1071

NİĞDE UMUT FM

SAKARYA HİLAL FM

SİVAS RADYO GÜNEŞ

SİVAS RADYO HİLAL

URFA RADYO MEDYA

URFA RADYO MEGA

İÇEL ÇAĞRI FM

İÇEL İSTİKLAL RADYO

İRİP RADYO

İSTANBUL MARMARA FM

İSTANBUL MORAL FM

İSTANBUL RADYO MEKTUP

İSTANBUL ÖZEL FM

İZMİR RADYO BAŞAK

24 HABER TV

ÇAĞRI TV

HİLAL TV

KANAL A

TGRT HABER

TV NET

ÜLKE TV

Namaz Vakitleri

8 Kasım 2010 dan beri

Bugün 8515
Toplam 404988903
En Fazla 606285
Ortalama 154164
Üye Sayısı 127
Bugün Üye Olan 0

'Eyalet sistemi gündemimizde yoktur'

Erdoğan eyalet sistemi ile ilgili yaşanan tartışmalara son noktayı koyarak "Eyalet sistemi gündemimizde yoktur, olmayacaktır. Eyaletmiş, federasyonmuş, şuymuş, buymuş. Hiçbiri bizim gündemimizde yoktur, olmayacaktır." dedi. Saadet Partisi'nden bazı hanımların CHP'li Milletvekili Hüsnü Bozkurt'u ziyarete gitmesine de değinen Erdoğan, " Çok üzüldüm. Ben o kökeni tanırım. Böyle zillet içindeki kişiyi
2017-12-17 - 18:23

'Eyalet sistemi gündemimizde yoktur'

 

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan Konya'da halka hitap eti. Erdoğan'ın konuşmasından öne çıkanlar şöyle:

"CHP'nin Konya milletvekilinin ne dediğini duydunuz değil mi? İzmir'den denize dökecekmiş. Samsun'dan girecekmiş. Ey gafil, seni Samsun'a sokmazlar. Haddini bil haddini. Bilmezsen haddini, patlatırlar enseni. Bu milleti ne zannediyorsun sen? Bu parti eski ve yeni genel başkanlarıyla, milletvekilleriyle tamamen pusulayı şaşırmış durumda.

Milletimizin özü çürük olanlarla işi olmaz. Türkiye'nin yönetim sistemi değişince artık milletin önüne çıkacak yüzleri kalmayacağını çok iyi biliyorlar. Bundan sonra hükümetler Meclis'teki otel lobilerinde medya patronlarının yaptığı pazarlıkla değil, sandıkta doğrudan millet tarafından kurulacak. Kararı siz vereceksiniz. Milletin yarısından fazlasının gönlüne girecek ülkeyi yönetecek cumhurbaşkanının bu zihniyetten çıkması mümkün değil.

İnşallah pazar günü akşam bu ülkenin bayramı olacak. Bu tarihi bir devrim. Bunu anlamayanlar olabilir. Benim milletim anlıyor ya, bu yeter."

Vatandaşlarımızdan pazar günü oylarını kullanmalarını istiyorum. Mührü vururken de dikkatli olmalarını istiyorum. Sandık görevlileri tüm işlemler bitene kadar görev yerlerinden ayrılmamalarını istiyorum.

Eskiler ne diyor aşk adamı ağlatır dert adamı söyletir. Biz dertliyiz. Onun için pazar akşamı itibariyle bu işi bitireceğiz. Aşkımız sonsuz.

Dün ordu Giresundaydım. Yağmurun altında 10 binler insan vardı. Bu nasıl bir aşk bu nasıl bir dert? Şimdi Konya 100 bin kişi karşımda duruyor. Bu nasıl bir aşk? Sayın başbakanla 81 vilayeti dolaştık, gitmediğimiz yer kalmadı. Cumhurbaşkanı ile Başbakanıyla görev başındayız.

Beni de çok seviyor. Erdoğan'dan sonrası ne olacak diyor. Geçtiğimiz yıllarda bunların ayağımıza nasıl çelme taktığını iyi biliriz. Anayasa Mahkemesinin yolunu yol edinmişlerdi.

Çalıştırmamak için gen soru veriyorlardı. Bundan sonra gen soru yok. Gen soru hakkı milletindir. 5 sene sonra gen soru verecek. Beğenmezse hadi kardeşim yoluna diyecek.

Biz en başından beri anayasa değişikliliği kendimiz için değil ülkemizin geleceği için istiyoruz.

Milletimiz için böylesine hayati bir meselede destek olmak yerine neden takoz oldular. Sağ olsunlar MHP bu çalışmaya destek verdiler ve milletin önüne geldi.

Bir olacağız. Diri olacağız. Beraber olacağız. Kardeş olacağız. Hep beraber Türkiye olacağız. Bu güç içinde birlik olacağız. MHP gibi onlarda destek çıksaydı çok daha güçlü paketle millet karşısına çıkacaktık. Onlar siyaha beyaz derler.

Milletimiz 5 yılda bir önüne gelen sandıkta birinde cumhurbaşkanını diğerinde de meclisini seçecek.

Adam dersini çalışmamış hala da çalışmamış. Cumhurbaşkanının lokantalarla işi yok belediyelerin işidir. Bu fakir de malum İstanbul Belediye başkanlığı yaptı ya bilir. Sen SSK genel müdürlüğü yaptın da ne yaptın? Rezil ettin.

"ZİYARETE GİTMİŞLER, ÇOK ÜZÜLDÜM"

Denize dökelim diyen bir zat var ya, Saadet Partili bazı hanım kardeşlerim onu makamında ziyarete gitmişler, çok üzüldüm. Ben o kökeni tanırım. Böyle zillet içindeki kişiyi nasıl ziyaret ediyorlar. Artık böyle siyasetçilere mahkum değilsiniz.

Yeni sistemin eskisinden farkı karar alma sürecinin eskisine göre daha hızlı olmasıdır.

Terör milletlerini kullanarak bu milletin sineye çekileceğini sananlar yanılıyorlar. Almanya bunu yapıyor. Hollanda bunu yapıyor. Fransa bunu yapıyor. Ne yaparsalar yapsın başaramayacaklar. Pazar günün onlara da cevap verecekler.

Bir asır önce sadece ilçeleriyle birlikte 530 medrese vardı. Konya'nın yüreği pek yiğitleri ülkenin tüm cephelerinde mücadele ediyorlar. Bugün de konyalılar şehitler tepesini bırakmıyor. Sadece asker ve polisle beraber Konyalıların verdiği şehit sayısı 41. 15 Temmuz gecesi de yine Ankara'da darbecilere bir şehit verdi.

"11 bin teröristi etkisiz hale getirdik"

Kardeşlerim 20 ayda yaklaşık 11 bin teröristi etkisiz hale getirdik. Girdik inlerine. Daha da gideceğiz. Bütün silahlarını ya gömecekler ya da bitecekler. Başka çaresi yok. Bu can bu bedende oldukça bu mücadele sürecek.

PKK'nın PYD'nin YPG'nin kürt kardeşlerimizle ne alakası var. Bunlar parasını verenlerin uşakları olmuşlardır.

"İdam parlamentodan geçmezse millete gelir"

FETÖ bir ihanet çetesidir. Pazar günü bu idam kararının verileceği gündür. Evet. Asıl bu kararı siz vereceksiniz. İnşallah pazardan sonra bu parlamentoya gelecek. Kılıçdaroğlu ben evet derim diyor. Bahçeli'de evet der. başbakan da evet der. Parlamentodan geçtiğinde bana geldiğinde ben onaylarım. Parlamentodan geçmezse AK Parti ve MHP bir gensoruyla milletin karşısına geliriz. Kararı millet verir.

"Eyalet sistemi gündemimizde yoktur"

Türkiye'nin üniter yapısının en büyük savunucusu daima başta şahsım olmak üzere biz olduk ve olacağız. Eyalet sistemi gündemimizde yoktur, olmayacaktır. Eyaletmiş, federasyonmuş, şuymuş, buymuş. Hiçbiri bizim gündemimizde yoktur, olmayacaktır. Cumhuriyetimizin üniter yapısı içeresinde ilelebed payidar olması konusunda kararlılığımızı burada bir kez daha tekrarlıyorum. Özellikle Anadolu'daki ilk devletimiz Selçukluyla, cihan devletimiz Osmanlı ile ve şartların en zor olduğu bir zamanda kurduğumuz Cumhuriyetimizle iftihar ediyorum.

Gençler bu seçim sizin seçiminiz. 16 Nisan'dan sonra 18 yaşını bitirmiş her gencimiz seçilme hakkına da kavuşacak. Ey Kılıçdaroğlu, gençler hazır. 2019'da hepsi arazide.

Gençlerimizin sadece 1 yılda ödediği vergi Ankara İstanbul Konya hızlı tren inşaatına bedeldir.

 

 
Erdoğan: Eyaletmiş federasyonmuş hiçbiri gündemimizde yoktur, olmayacaktır
 
OYNAT00:56
Erdoğan: Eyaletmiş federasyonmuş hiçbiri gündemimizde yoktur, olmayacaktır
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Konya mitinginde konuştu. Eyelat, federasyon tartışmalarına ilişkin Erdoğan, "Birkaç gündür bir dedikodu var. Aldı başını gidiyor. Üniter yapı meselesi. Türkiye'nin üniter yapısının en büyük savunucusu en başta şahsım başta olmak üzere biz olduk, olacağız. Eyaletmiş, federasyonmuş, şuymuş, buymuş hiçbiri gündemimizde yok olmayacaktır. Bunların birçoğu zaten tarihtir, tarih olmuştur. Artık siyaset güncelleniyor. Yönetim sistemleri güncelleniyor. Cumhuriyetimizi üniter yapısı içerisinde ilelebet payidar kılma konusundaki kararlığımızı bir kez daha tekrar ediyorum" diye konuştu.
 
YORUM YAP
 

 

"Denizi geçip derede boğulmayız"

Bayanların askerlik diye bir sorunumu var. Erkekler içinde birçok çözümü var. Denizi geçip derede boğulmayız. Onu da hallederiz inşallah.

Geleceğimizin temini gençlerimizin seçilme hakkı şimdiden hayırlı olsun.

16 Nisan'da yeni yönetim sistemine geçerek önce 2023 hedefimize ulaşacağız.

İstikarar ve güveni teminat altına alan koalisyon dönemlerini bitiriyoruz. Artık Türkiye üzerinde oyun oynayamayacaklar. Allah'ın izni ile ülkemizin üstünde aydınlık bir dönem başlıyor.

16 Nisan tarihi bir dönüm noktası olacaktır.

Öyle yayınlar yapıyorlar ki parlamento ortadan kalkacak diyorlar. Dürüst olun dürüst. Nereye kalkıyor. Cumhurbaşkanın kanun yapma yetkisi yok.

Pazar günü evetlerimiz sadece ülkede değil tüm dünyaya olacak. Kandil ne diyor? Hayır diyor. Pensilvanya'daki şahıs ne diyor? Hayır diyor. Güzel bir söz var; arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim. Peygamber efendimiz ne diyor; "kişi sevdiğiyle beraberdir."

Teröristlerin hayır demelerine benim akli selim vatandaşlarım hayır demeyecektir.

Pazar inşallah ülkemiz için yeni bir milat olsun diyorum.

yeni şafak

 


Keyword : radyo vakit -
Bookmark and Share
 

DİĞER HABERLER

'İslam dünyası yeniden dizayn edilmek isteniyor'
"Rabbimiz Kur'an-ı Azimüşşan'da, 'Andolsun ki Rasulullah'ta sizin için Allah'a ve ahiret gününe kavuşmayı umanlar ve Allah'ı çok zikredenler için güze
Devletin Milli Piyangoyla imtihanı
Dini hassasiyeti yüksek bir kadronun ağırlıkta olduğu, iç ve dış muhalif çevreler tarafından ülkeye Şeriatı getirmeye çalışmakla itham edilen Ak Parti
Okumadan olmaz
Okumak, başlamaktır. Okumak, lâin şeytanı taşlamaktır. Okumak, kirlenmiş, islenmiş hayatı aklamaktır. Okumak, köhnemiş zihinleri ve fikirleri
Kredi kartı - 2: Kredi kartının Hükmü
Kredi kartı, bir sözleşme çerçevesinde banka ile bireysel veya kurumsal kişilere verilen, bankanın bu kişilere (sözde) itimat ederek borç vererek/kred
Erdoğan: Gençleri, çocukları adeta terör estirerek vuruyorlar
Erdoğan, Trump'ın 'Ben yaptım oldu.' anlayışıyla hareket etmek istediğini belirterek, "Dünyayı yönetmek bu kadar, kusura bakmayın, kolay değil. Güçlü
Trump’a kızacağımıza, kendimize kızalım!
ABD’ye kızıyoruz.. 20 yıldır ertelenen bir yasayı hayata geçirdiği için Trump’a kızıyoruz. ABD’nin büyükelçiliğini Kudüs’e taşıyacağını açıklama
‘Seni unutursam Ey Kudüs..’
Amerikan Başkanı Trump, ‘Uluslararası hukuk, yani ben!..’ dercesine bir zorbalıkla, Kudüs’ü İsrail rejimine sunmak hakkını kendinde görüyor. Kudüs, Q
Erdoğan: Kudüs kırmızı çizgimizdir
Erdoğan, ABD'nin, Kudüs'ü İsrail'in başkenti olarak tanıyacağı iddiasını sert ifadelerle eleştirdi. Erdoğan, kamuoyunda merakla beklenen taşeron işçil
Erdoğan: Bazı sinyaller alıyorum!
Erdoğan, AK Parti Muş 6.Olağan İl Kongresi'nde bir konuşma gerçekleştirdi. Yaptığı konuşmasında bazı sinyaller aldığını söyleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan
Müftülere resmi nikah kıyma yetkisi Resmi Gazete'de
Yönetmelikte ayrıca görevlilerin yetki sınırlarına ilişkin de düzenlemeye gidildi. Bu kapsamda ilgili madde, "Bu yönetmelik hükümlerine göre kendileri
1 -


Abdullah Yıldız

“Dostlarıyla Uğraşanlar Düşmanlarıyla Savaşamazlar”

12/12/2017 - 12:12

Abdullah Yıldız
Abdurrahman Dilipak
Abdülaziz Kıranşal
Ahmed Kalkan
Ahmet Kekeç
Ahmet Varol
Ahmet Taşgetiren
Akif Emre
Ali Kaçar
Ardan Zentürk
Ali Karahasanoğlu
Atasoy Müftüoğlu
Cihan Aktaş
Coşkun Uzun
Fatma Tuncer
Hamza Er
Hayrettin Karaman
Halime Kökçe
Hamza Türkmen
Hamdi Akan
Hikmet Ertürk
Hüseyin Gülerce
Hüseyin Bülbül
Hüseyin Alan
Ibrahim Karagül
Ismail Kılıçarslan
Kemal Öztürk
Kenan Alpay
Kemal Songür
Mehtap Yılmaz
Mehmet Durmuş
Merve Şebnem Oruç
Mustafa Çelik
Mustafa İslamoğlu
Mustafa Armağan
Mustafa Bozacı
Nedret Ersanel
Osman Atalay
Ramazan Kayan
Sevtap Mendi
Selahaddin E. Çakırgil
Süleyman Seyfi Öğün
Sükrü Hüseyinoğlu
Tülay Demircan Koyuncu
Yakup Döğer
Yavuz Bahadıroğlu
Yıldıray Oğur
Yiğit Bulut
Türkiye'de Boşanma Sebebleri nelerdir?
Oy Kullan Sonuçları Göster

www.radyovakit.com sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.
© 2007 Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek :
bilgi@radyovakit.com  |  Yazılım & Sistem Yönetimi : Networkbil.Net

Evden eve nakliyat Gaziosmanpasa Evden eve nakliyat Eyüp Evden eve nakliyat Sultangazi Evden eve nakliyat Bayrampasa Evden eve nakliyat Günesli Evden eve nakliyat Sirinevler Evden eve nakliyat Yenibosna Evden eve nakliyat Küçükçekmece Evden eve nakliyat Basaksehir Evden eve nakliyat